Şık Ofis Dekorasyonu

MERCEDES-BEST MOOD’a ait Şık Ofis Dekorasyonu

Ofis dekorasyonu anlayışını değiştiren projede çalışma alanlarına dikkat edildiği kadar sosyalleşme ve dinlenme amaçlı alanlarına da çok önem verilmiştir. Personelin iş dışındaki zamanlarını sosyalleşmek ve iyi zaman geçirmeleri bu sayede pozitiflik ve yeni fikirler üretmeleri daha huzurlu bir atmosfer yaratılması planlanmıştır. Bu amaçla renk ve malzeme seçimi daha dinamik, şık, pozitif enerji yayan sosyal bir alan olmuştur. Çalışma ve bekleme alanını harmanlayan gelen misafirlerine bu farklılığı yansıtan oldukça çağdaş bir proje oldu.

Yazının Devamı için Linki Tıklayın

GUFFY Sigorta Ofisi

Şık Ofis Dekorasyonu Tasarım Uygulama; Reasürans sektöründe önemli bir oyuncu olan firmanın Kartal bulunan Moment İstanbul’un 35. katında satın aldıkları dubleks ofisin tüm tasarım ve dekorasyon işlerini yaptık.

Yazının Devamı İçin Link‘i Tıklayın

MERCEDES – YEMEKHANE ve SOSYAL ALAN DEKORASYONU

Yemekhane ve Sosyal alan dekorasyonu ve fabrika ofis dekorasyonlarını yaptığımız Almanya’da 1926 yılında kurulan ve günümüzde dünyanın en büyük otomotiv firmalarından biri olan MERCEDES-BENZ ‘in yetkili taşeron firmasıyız. Yazının Devamı İçin Link’i Tıklayın

 
Başa dön tuşu
Kapalı
Open chat
Sorularınız İçin bize yazın
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by