Mercedes

Ofis Dekorasyonu MERCEDES-BEST MOOD

Ofis dekorasyonu anlayışını değiştiren projede çalışma alanlarına dikkat edildiği kadar sosyalleşme ve dinlenme amaçlı alanlarına da çok önem verilmiştir. Personelin iş dışındaki zamanlarını sosyalleşmek ve iyi zaman geçirmeleri bu sayede pozitiflik ve yeni fikirler üretmeleri daha huzurlu bir atmosfer yaratılması planlanmıştır. Bu amaçla renk ve malzeme seçimi daha dinamik, şık, pozitif enerji yayan sosyal bir alan olmuştur. Çalışma ve bekleme alanını harmanlayan gelen misafirlerine bu farklılığı yansıtan oldukça çağdaş bir proje oldu.

Mercedes Best Mood

ALMANYA’da 1926 yılında kurulan ve günümüzde dünyanın en büyük otomotiv firmalarından biri olan MERCEDES-BENZ ‘in yetkili taşeron firmasıyız. İstanbul Hoşdere de bulunan otobüs fabrikası içinde düzenli olarak birçok iş yapmaktayız. Alman disiplini ve kalitesinin ön planda olduğu firmaya aynı anlayış ve kalitede hizmet vermekten onur duyarız. Yıllardır yaptığımız işler ve disiplin bizlere de çok şeyler kazandırmıştır. Projeler proje firmasına yaptıran firmaya uygulama konusunda alternatif uygulama fikirleri vererek mekânda kusursuz bir iş çıkarmaya çalışmaktayız.

Ofis dekorasyonu nasıl olmalı

Ofis dekorasyonu nasıl olmalı sorusuna verilecek en iyi cevap sıcak bir çalışma ortamı olmalıdır. Bu proje alanı 2,400 m2 olması istenilen şekilde projeyi düzenleme şansı vermiştir. Ofis iç dekorasyonu ve ofis ahşap işlerinde rengârenk laminat kaplamlar kullanılmış buda sağlam ve sıcak bir ortam olması amaçlandı. Uygulamasını yaptığımız proje ve projelerde firma olarak uygun fiyatlı yaptığımızdan dolayı ofis dekorasyonu maliyetlerini olabilecek en alt seviyede tutarak yatırımcımızın kar etmesini sağlamaktayız. Ofis dekorasyonu tarzı ve  fikirleri açısından göz alıcı ve akılda kalıcı bir proje olmuştur.

Mercedes Best Mood tasarım

MERCEDES BEST MOOD OFİS DEKORASYONU

  • MERCEDES BENZ – HADIMKÖY FABRİKA BEST MOOD ÖZEL TASARIM FABRİKA OFİS BİNASI İSTANBUL / HADIMKÖY – 2.400,00 m2
  • MERCEDES BENZ – HADIMKÖY FABRİKA YENİ YEMEKHANE ve SOSYAL ALAN BİNASI İSTANBUL / HADIMKÖY   –  3.650,00 m2

Künye;

  • PROJE Mercedes Hoşdere Otobüs Fabrikası Best Mood Ofis
  • SEKTÖR Fabrika – Ofis (A Sınıfı)
  • LOKASYON Hoşdere – İstanbul – TR
  • KATAGORİ Ofis (A Sınıfı)
  • HİZMET Tasarım – Proje – Uygulama
  • ALAN 400,00 m2
  • YIL 2014

Zincir CafeRestoranOfisMağaza vb.. gibi tüm ticari mekanlarınız için ücretsiz keşif ve fiyat teklifi almak için 0850 460 14 22 arayabilirsiniz.

 

 

Başa dön tuşu
Kapalı
Open chat
Sorularınız İçin bize yazın
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by