MAĞAZA TASARIM ve DEKORASYON / KOTON

MAĞAZA TASARIM ve DEKORASYON

KOTON MAĞAZA TASARIMI ve DEKORASYONU

Perakende sektörünün öncü firmalarından biri olan Koton Mağazacılık için mağaza tasarım dekorasyon ve uygulama işlerini anahtar teslimi olarak yapmış bulunmaktayız.

Konsept Mağaza Tasarım ve Dekorasyon

Mağazanın tasarımı ve dekorasyonu doğrultusunda uzman ekiplerimiz tarafından tüm mobilya işleri, elektrik mekanik işleri, cephe işleri, ürün askı stantları, orta stantlar, mağaza içi raf sistemleri, aydınlatma işleri, alçıpan ve boya işleri anahtar teslim olarak yapılmıştır.

Projenin temel amacı, hızla değişen insan algısı ve moda sektörünün zaten kullandığı tasarımda kolay alışverişe olanak tanıyan bir mağaza ortamında mimari bir çeşitlilik yaratmaktır. Markanın mağazada sahip olduğu farklı hatlara ait ürünler için, mağazadaki genel konsept içinde geçişler yaratarak mekanlar tasarlanıyor. Müşterilerin tüm alanı gerçekten algılamaları, alışveriş yapmaları ve ürünleri büyük bir mağazada uygun bir uyum içinde görmeleri ana amacımızdır.

Mağaza Tasarım ve Dekorasyon / HCA Mimarlık

Mağaza, cafe, restoran, kiosk, ofis vb. dekorasyon konusunda 20 yıldan fazla bireysel mesleki tecrübemiz ve sadece ticari mekânlar yapmamız firmamızı 10 yıldır firma tecrübemizle de mağaza dekorasyonu sektöründe aranılan firmalar arasında yer almasına sebep olmuştur.HCA Mimarlık olarak Türkiye genelinde kurumsal ve zincir markalara tavandan tabana anahtar teslimi dekorasyon ve uygulama alanında hizmet vermekteyiz. İsterseniz mevcut konseptinize dekorasyon çözümleri sunduğumuz gibi, konsepti olmayan yeni açılacak mağazalara da tasarım, dekorasyon ve uygulama hizmeti vermekteyiz. Mobilya ve metal konusundaki altyapımız ile mağazanızın tüm mobilya, raf sistemi ve metal sistemlerin üretimini yapabilmekteyiz.

Mağaza Tasarım ve Dekorasyonunda AVM Şartnamesine Uymak Çok Önemlidir.

Özellikle AVM’de açılacak mağazalar için AVM şartnamesi ve prosedürleri konusunda da tüm iş yükünüzü üzerinizden alıyoruz. AVM teknik şartnameleri ve çalışma imkânları oldukça zordur. Uzmanlık ve deneyim isteyen bir konudur. Özellikle AVM’lerde mağaza açmak istiyorsanız mutlaka bu şartnamelerden anlayan, çalışan personellerinin alt yapısı uygun, gerekli ustalık ve güvenlik belgelere sahip bir mimarlık firması ile çalışmanızı öneririz. Aksi takdirde işiniz çok uzar ve istenilen sonucu alamayabilirsiniz.

Ayrıca sürekli zincir olarak açılan mağaza dekorasyonu yapmamız sizler için daha uygun fiyatlı çözümler üretebilmemiz konusunda da firmamızı öne çıkarmaktadır.

Zamanında Açılmayan Mağaza Açılmadığı Hergün Yatırımcıya Maddi Zarar Verir

Ev dekorasyonu yapmıyoruz uzmanlık alanımız sadece ticari mekânlardır. Bu güne kadar 10’larca markaya 100’lerce mağaza dekorasyonu uygulaması yapmış ve teslim etmiş bulunmaktayız. Mağaza dekorasyonu sırasındaki organizasyon ve planlama çok önemlidir. Zamanında açılamayan mağazaların günlük ticari kayıplarını çok iyi biliriz. Bu yüzden organizasyon ve planlamaya çok önem veririz ve mağazanızın zamanında açılmasını sağlarız.

Açmayı düşündüğünüz mağaza, cafe, restoran ve ofis dekorasyonlarınız için ücretsiz keşif ve fiyat teklifi almak için bizi arayın 0850 460 14 22
Başa dön tuşu
Kapalı
Open chat
Sorularınız İçin bize yazın
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by