Kiosk Cafe Design PLASIUR DU CAFE

Kiosk Cafe Design PLASIUR DU CAFE

Kiosk Cafe Design; Günümüzde cafe’ler hayatımızın vazgeçilmez mekanlarındandır. Bazı cafeler çok büyük m2’lerde açıldığı gibi bazı cafelerde corner cafe dekorasyonu yada kiosk cafe şeklinde açılabilmektedir. PLASIUR DU CAFE bunlardan birisidir.

AVM ortasında Kiosk Cafe Design

Fransa’da bir AVM’nin ortak alanı için tasarlayıp ürettiğimiz cafe konsepti Fransa’da kısa sürede çok beğenildi. Kısa sürede ülkedeki Türk kahvesi cafe konseptinin güzel örneklerinden birisi oldu.

Kiosk olarak tasarladığımız alan oturum yerleri dahil 80 m2’lik alana göre uygulanmıştır. mutfak, servis ve bar alanı da buna dahildir.

Tüm mobilya tasarımı, projesi, kurulum detayları firmamız tarafından yapılmış ve yurt dışında kurulumu gerçekleştirilmiştir.

Sizde küçük m2’lerde bir cafe açmak isterseniz kiosk yada corner tarzı olarak ortak alanda yer alabilecek bir tasarım düşünebilirsiniz. Bu sayede cafelerin en büyük gider kalemi olan personel ve kira giderlerini düşürebilirsiniz.

Açmayı düşündüğünüz cafe İster 50 m2’lik bir kiosk olsun, isterseniz 1000 m2’lik bahçeli kocaman bir yer olsun bizim için fark etmez. Siz mekanınızı belirleyin biz size profesyonel çözümleri ekonomik fiyatlarla sunalım.

20 yıldan fazla mağazacılık alanında edindiğimiz tecrübelerimizden bazılarını referanslarımızdan  inceleyebilirsiniz.

Tüm Ticari ve Sosyal Alanlarınızı Tasarlıyor, Üretiyor ve Uyguluyoruz

Mağaza dekorasyonu, Cafe&Restaurant dekorasyonu, Ofis dekorasyonu, kısaca ticari mekanlarınızın dekorasyon işlerinde HCA mimarlık olarak tüm dekorasyon işlerinizde anahtar teslimi olarak hizmet vermekteyiz.

Açmayı düşündüğünüz mekan isterseniz cafe yada mağaza olsun, Türkiye’de yada Yurt dışında olsun, Zincir bir marka yada butik yeni açılacak bir marka olsun bizim için fark etmez 100 m2’lik mağazaya da 1000 m2’lik mağazaya da aynı özeni gösteririz.

HCA Mimarlık Hizmetlerimiz;

  • İç Mimarlık Hizmetleri
  • Mağaza Dekorasyonu
  • Ofis Dekorasyonu
  • Cafe Restoran Dekorasyonu
  • Giyim Mağazası Dekoru
  • Züccaciye Mağaza Dekorasyonu
  • Steak House Dekorasyonu vb. gibi tüm perakende sektöründe 3D tasarım, dekorasyon, uygulama alanlarında anahtar teslimi olarak hizmet vermektedir.

Mekanınız için ücretsiz keşif için bizi arayın. 0850 460 14 22

Başa dön tuşu
Kapalı
Open chat
Sorularınız İçin bize yazın
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by