BLOG

Mağaza Dekorasyon Fiyatları

Projenizin ne kadara mal olacağını, kaç masa sandalye olacağını, yerleşimini, nasıl görüneceğini, gibi konularda sürpriz istemiyorsanız bir mimarlık şirketi ile çalışmalısınız.

Mağaza Dekorasyon fiyatları; eğer ortada bir projeniz, yerleşiminiz yoksa kimse önceden açacağınız mağazanın maliyetlerini bilemez. Bu şekilde yaklaşanlara 100 bin liraya bu mağazayı açarız vs. diyenlere de itibar etmemekte fayda var.

Kullanılacak malzeme neler, hangi marka spot kullanıldı, kaç masa kaç sandaleye var gibi dekorasyon maliyetlerini belirleyen onlarca kalem var. ortada plan, proje ve yerleşim yoksa verilen fiyat kesinlikle doğru olmayacaktır.

Mağaza İçi Stand örnekleri, Giyim mağazası tasarımları
Giyim Mağazası Örnek

Mimarlık Firması İle Çalışmalı mıyım? Mimarlık Firmaları Çok Pahalı Bu soruya Bir İngiliz atasözüyle cevap vermek istiyorum.

“Ucuz alacak kadar zengin değilim”.

Eğer siz başlayacağınız projenin ne kadara mal olacağını, kaç masa sandalye olacağını, yerleşimini, nasıl görüneceğini, gibi konularda sürpriz istemiyorsanız bir mimarlık şirketi ile çalışmalısınız.

Elbette kendinize de bu konuda çok güveniyor olabilirsiniz ve işçilik yaptırtabileceğiniz elektrikçi, mekanikçi, alçıpançı, mobilyacı tanıdıklarınız da vardır. (hepimizin vardır)  bu şekilde daha ekonomik mal edebileceğinizi düşünüyor olabilirsiniz muhtemelen, ama gözardı edilen şeyler size daha sonra daha fazla maliyet getirebilir.

Mimari Projeniz Yoksa Sürprizlere Hazır olun. Neyle karşılacağınızı kimse bilemez

Mağaza Dekorasyon fiyatları; Elinizde Mimari bir proje yoksa En başında konuşulanla biten iş arasında dağlar kadar fark olacaktır. Elinizde bir plan ve yerleşim olmadığı için en başında görmediğiniz maliyetler mutlaka çıkacaktır, uygulama aşamasına gelindiğinde alakasız yer karoları ve onlara uymayan mobilyalarla karşılaşabilirsiniz.

Elektrik işlerinizi yapan kişi kendi zevkine göre hiçbir bütünlüğe ya da konsepte uymayan spotlar takacaktır. Sonra bide abi elimizde bu var bu çok iyi diye sizden onu teyitlemenizi isteyecektir. Yaşanacak sorunlar anlatmakla bitmez…

Bir Türlü Açılamayan Mağazalar

En önemli sorunların başında da aylarca süren ve bi türlü açılamayan eksiği bitmeyen ama kirasını ödemeye başladığınız, belkide çalıştıracağınız personelin bile maaşlarını ödemeye başlayacağınız bitmek tükenmek bitmeyen bir kısır döngüye girmeniz kaçınılmaz,

Her geçen gün kaybedeceğiniz para inanın bana size her gün keşke bir mimarlık firmasıyla çalışsaydım dedirtecektir. En azından en başında neye ne kadar para vereceğinizi ve ne zaman açılacağını bilecek ve bu kadar yorulmayacaktınız. 

Mağaza Dekorasyon Fiyatları

İhtiyaç duyduğunuz noktada, Cafe & Restoran, Mağaza, Ofis vb.. tasarım ve dekorasyon işlerinizde, öncesinde ve sonrasında Mağazadekorasyoncusu.com olarak biz 25 yıldan fazla mesleki tecrübemiz ve referanslarımızda da görebileceğiniz gibi, hizmet verdiğimiz kurumsal ve zincir markalardan da anlaşılabileceği gibi, siz bir mekan açmaya karar verdiğinizde uzman ekibimizle konsept belirleme, projelendirme ve uygulama aşamasında anahtar teslimi olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Mağaza açmak, konsept yapmak, öncesinde ve sonrasında dikkat edilmesi gereken şeyler hakkında diğer yazılarımızı da inceleyiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Open chat
Sorularınız İçin bize yazın
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by