BLOG

COUNTRY Dekorasyon Ne Demektir?

Country Dekorasyon ne demektir.

Country dekorasyon; kırsal hayata, dolayısıyla doğaya ve nostaljiye vurgu yapıyor. Bu nedenle country dekorasyon örneklerinde bol bol ahşap, çiçek ve doğayla ilgili detaylar kullanılıyor. Eskitme mobilyalar ile beraber beyaz ve pastel tonlar, bu dekorasyon tarzı için olmazsa olmazdır. Country tarzı iç mekan tasarımı uygularken amaç, doğanın sunduğu huzuru, yuvanızın içine adapte etmeniz. 

Türkiyede Son Yıllarda yaygınlaşan Fransız tarzı dekorasyon sitilidir. Vintage’de denilebilir.

Tekstil Mağaza Dekorasyonu

Türkiyede Country Tarzının Sevilmesini Sağlayan Marka Hangisidir.

Madame Coco Mağaza Dekorasyonu,

Madame Coco Mağaza Dekorasyonu, Özellikle son yıllarda Türkiye de Trend olan Country mağaza dekorasyonu ve Vintage Tarzında Mağaza Dekorasyonu alanında Başarılı olan örneklerden bir tanesidir.

Madame Coco Mağaza Cephe Görüntüsü

Globalde 300’e yakın mağazanın 250’den fazlası Türkiye de bulunmaktadır. HCA mimarlık olarak bu projede, anahtar teslimi Dekorasyon hizmeti vermekten Gurur duyduğumuz işlerden bir tanesidir.

Yaklaşık olarak Türkiye genelinde 30’dan Fazla Projesinde Tasarımından uygulamasına, alçıpan işlerinden mekanik işlerine kadar Tüm süreçleri HCA Mimarlık tarafından yapılmıştır.

Mağaza İçinde Mobilya tercihlerinde Bej rengi kullanarak mekana ferahlık katılması amaçlanmıştır. Kullanılan Orta sehpalar ve modüller mağazada sergilenecek ürün çeşitliliğinde de kullanabilmek için özel olarak tasarlanmıştır. Kullanılan aydınlatmalarda da Müşterilerin gözlerini yormayacak ve ürünleri ön plana çıkartacak aydınlatma özelliklerine sahip spotlar kullanılmıştır.

HCA Mimarlık (mağazadekorasyoncusu.com) olarak Öncelikle müşterilerimizin ürünlerine, Ürün çeşitliliğine Mağaza M2 alanlarına, Lokasyona, ve daha birçok kriterleri bir araya getirerek Müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz, Bunlardan bir tanesi de Mağazayı zamanında açabilmek, bunun için gece gündüz demeden uzman ekiplerimizle ve tam organize bir planlamayla çalışmamız gerekiyor.

Madame Coco Mağaza Dekorasyonu

İhtiyaç duyduğunuz noktada, Cafe & Restoran, Mağaza, Ofis vb.. tasarım ve dekorasyon işlerinizde, öncesinde ve sonrasında mağazadekorasyoncusu.com olarak biz 25 yıldan fazla mesleki tecrübemiz ve referanslarımızda da görebileceğiniz gibi, hizmet verdiğimiz kurumsal ve zincir markalardan da anlaşılabileceği gibi, siz bir mekan açmaya karar verdiğinizde uzman ekibimizle konsept belirleme, projelendirme ve uygulama aşamasında anahtar teslimi olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Mağaza açmak, konsept oluşturmak, öncesinde ve sonrasında dikkat edilmesi gereken şeyler hakkında diğer yazılarımızı da inceleyiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Open chat
Sorularınız İçin bize yazın
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by